Strona główna Audiobooki [AUDIOBOOK] Biznes, czyli sztuka budowania relacji. Bryki z życia. Część 1

[AUDIOBOOK] Biznes, czyli sztuka budowania relacji. Bryki z życia. Część 1

Opis

WAŻNE! Kupując ten produkt otrzymujesz dostęp do platformy do słuchania audiobooków. Wtedy wymagany jest dostęp do Internetu podczas słuchania. Możesz też po zakupie wysłać mail z prośbą do sklepu o wygenerowanie linka do przypisanego tylko Tobie cyfrowo pliku mp3, który ściągniesz sobie na komputer, tablet albo telefon. Wtedy można słuchać kiedy się chce i nawet nie mając potem internetu.

 

Czy jesteśmy genetycznie zaprogramowani do pracy w zespole? Na czym polega bycie prawdziwym menedżerem? Czy ekspert musi być arogancki? Dlaczego uczniom wmawia się, że powinni się doskonalić tam, gdzie idzie im najgorzej? Jaka jest różnica między zarządzaniem a ręcznym sterowaniem? Czy kujon jest dźwignią handlu? Po co trabantowi sznurek?

 

"Wszystko, co znajduje się w tym audiobooku, ma prowadzić do rozwoju zespołów i wspólnotowego nadążania za zmieniającym się światem. Do osiągania wyników PONADPRZECIĘTNYCH. Aby osiągać te przeciętne, wystarczy robić wszystko samemu, za wszystkich i stale zajmować się kwestiami bieżącymi. Byle zaliczyć na „tróję z minusem” i jakoś dopiąć budżet, zrealizować target czy osiągnąć wynik. Ale wówczas nie ma co mówić o efekcie pracy zespołowej. Jeśli myślimy za zespół, pomysły będą tylko takie, jakie sami wymyślimy. Jeśli cały czas mówimy ludziom, co mają robić, zwalniamy ich z myślenia i ograniczamy rozwój firmy. Jeśli tylko wytykamy im błędy, zamiast chwalić za wykorzystanie talentów, nie będą chcieli z nami pracować. Zwarcia w zespole są nieuniknione. Nie da się, bowiem, wymazać czyjejś wiedzy i na jej miejsce wsadzić mu naszej. Da się natomiast poszukać sposobów komunikacji dwóch zbiorów danych. WiFi, bluetooth, IR… Wspólnej częstotliwości."

 

Audiobook czytany przez autora!

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Wysyłka elektroniczna darmowa dostawa

Cena

34,90 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt

Cena

34,90 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt