Strona główna Audiobooki [AUDIOBOOK] Głaskologia

[AUDIOBOOK] Głaskologia

Opis

WAŻNE! Kupując ten produkt otrzymujesz dostęp do platformy do słuchania audiobooków. Wtedy wymagany jest dostęp do Internetu podczas słuchania. Możesz też po zakupie wysłać mail z prośbą do sklepu o wygenerowanie linka do przypisanego tylko Tobie cyfrowo pliku mp3, który ściągniesz sobie na komputer, tablet albo telefon. Wtedy można słuchać kiedy się chce i nawet nie mając potem internetu.

 

To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak. Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy? Każdy, kto chce się dobrze czuć dłużej niż parę chwil i każdy, kto chce mieć pozytywny wpływ na innych, dać im energetycznego kopa. Każdy, kto chce utrzymać pracę, awansować czy budować związek oparty na zaufaniu, zrozumieniu i nieustannej ciekawości drugiej osoby. "Głaskologia" powinna być obowiązkową lekturą szkolną! To nie tylko książka, ale swego rodzaju efektywna filozofia postępowania. Jest to lektura fascynująca, wciągająca i taka, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Bogata merytorycznie, rzeczowa, dowcipna, mądra i konkretna. Momentami bezpardonowa. Na pewno nietuzinkowa. Autor sprawnie balansuje między przykładami, wynikami najnowszych światowych badań a metaforami pomagającymi zapamiętać najważniejsze wnioski.

Głaskologia – nie czytaj tej książki! Studiuj ją!

 

Półki księgarń pełne są produktów o tym jak pomóc sobie. "Głaskologia" jest o tym, jak pomóc komuś, co z kolei pomoże Tobie. :) 

 

Audiobook czytany przez autora!

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Wysyłka elektroniczna darmowa dostawa

Cena

44,90 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt

Cena

44,90 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt